Contact en openingstijden basisschool

CONTACT

Het Spectrum Basisschool groep 3 t/m 8
Boslaan 1
3134 XC  Vlaardingen
T 010 – 435 66 08 (school)
info@kindcentrumhetspectrum.nl

Het Spectrum Basisschool groep 1 t/m 2
Wilhelminastraat 19
3134 CR  Vlaardingen
T 010 – 435 42 93
info@kindcentrumhetspectrum.nl

Administratie
T 010 – 435 66 08
m.kraaijeveld@kindcentrumhetspectrum.nl

DE SCHOOLTIJDEN VAN DE BASISSCHOOL

Groepen 1 t/m 2 (Wilhelminastraat)
Maandag t/m vrijdag: 08.45 – 14.15 uur
Van 14.15 – 14.45 uur hebben de leerkrachten pauze. Het is niet mogelijk om op dit tijdstip een afspaak te maken.

Groepen 3 t/m 8 (Boslaan):
Maandag t/m vrijdag: 08.40 – 14.10 uur
Van 14.10 – 14.40 uur hebben de leerkrachten pauze. Het is niet mogelijk om op dit tijdstip een afspaak te maken.

De schooldeuren gaan tien minuten van te voren open zodat alle leerlingen tijdig in de groep kunnen zijn.

 

Directeur:
Mw. Susanne Snoeij
010 4356608
info@kindcentrumhetspectrum.nl

Teamleider HEDO (0-4 jaar)
Mw. Bernadette Bax
010 4357232
krentenmik@kindcentrumhetspectrum.nl 

Teamleider PSZ / BSO
Mw. Fatma Simsek
010 4356608
f.simsek@kindcentrumhetspectrum.nl

Teamleider Onderwijs
Mw. Iris Vrancken
010 4356608
i.vrancken@kindcentrumhetspectrum.nl

Interne Begeleiding:
Mw. Joke van Gerven
010 4356608
j.vangerven@kindcentrumhetspectrum.nl

Administratief medewerker:
Mw. Marcole Kraaijeveld
m.kraaijeveld@kindcentrumhetspectrum.nl

Gedragsspecialist:
Mw. Iris Vrancken
i.vrancken@kindcentrumhetspectrum.nl

Onderwijsassistent:
Mw. Jinte Siegers
j.siegers@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Janny Kroeze
j.kroeze@kindcentrumhetspectrum.nl

 

Leerkrachten

Mw. Miranda Richel (groep 1)
m.richel@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Anje Kadijk (groep 1)
a.kadijk@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Wil Hoogendijk (groep 2)
w.hoogendijk@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Marit Krabbendam (groep 3)
m.krabbendam@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Jinte Siegers (groep 3)
j.siegers@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Marijke Valstar – Hofland (groep 4)
m.valstar@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Edith van Rest (groep 4)
e.vanrest@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Floor Petersen (groep 5)
f.petersen@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Debora Penning (groep 6)
d.penning@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Alexandra Schippers (groep 6)
a.schippers@kindcentrumhetspectrum.nl

Dhr. Bjorn Meskers (groep 7)
b.meskers@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Iris Vrancken (groep 8)
i.vrancken@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Cheryl Sanradji (groep 8)
c.sanradji@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Vivian Bras (invalleerkracht)
v.bras@un1ek.nl

 

VAKANTIES EN VRIJE DAGEN klik HIER