CONTACT

Het Spectrum Basisschool groep 4 t/m 8
Boslaan 1
3134 XC  Vlaardingen
T 010 – 435 66 08 (school)
info@kindcentrumhetspectrum.nl

Het Spectrum Basisschool groep 1 t/m 3
Wilhelminastraat 19
3134 CR  Vlaardingen
T 010 – 435 42 93
info@kindcentrumhetspectrum.nl

Administratie
T 010 – 435 66 08
m.kraaijeveld@kindcentrumhetspectrum.nl

DE SCHOOLTIJDEN VAN DE BASISSCHOOL

Groepen 1 t/m 3/4 (Wilhelminastraat)
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag:
08.45 – 12.15 uur
13.30 – 15.30 uur

Woensdag:
08.45 – 12.30 uur

Groepen 4 t/m 8 (Boslaan)
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag:
08.40 – 12.10 uur
13.25 – 15.25 uur

Woensdag:
08.40 – 12.25 uur

De schooldeuren gaan tien minuten van te voren open zodat alle leerlingen tijdig in de groep kunnen zijn.

Leerkrachten

Mw. Miranda Richel (groep 1)
m.richel@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Barbara de Voogd (groep 1)
b.devoogd@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Wil Hoogendijk (groep 2)
w.hoogendijk@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Marit Krabbendam (groep 2/3 en groep 2)
m.krabbendam@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Debora van der Hoek (groep 2/3)
d.vanderhoek@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Marijke Valstar – Hofland (groep 4)
m.valstar@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Edith van Rest (groep 4)
e.vanrest@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Anke Brobbel – v. d. Zee (groep 4/5)
a.brobbel@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Iris Vrancken (groep 4/5 en groep 5)
i.vrancken@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Anje Kadijk (groep 5)
a.kadijk@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Janneke Coopmans (groep 6)
j.coopmans@kindcentrumhetspectrum.nl

mw. Saskia Lourens (groep 6 en groep 7)
s.lourens@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. José van Linschoten (groep 7)
j.vanlinschoten@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Jacolien Zijderlaan (groep 8)
j.zuiderlaan@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Jolanda Snaauw (groep 8)
j.snaauw@kindcentrumhetspectrum.nl

 

VAKANTIES EN VRIJE DAGEN klik HIER

 

 

  • Laatste nieuws

  • Tweets

  • Spectrum App

    Volg het nieuws en de activiteiten van Het Spectrum via de Spectrum App.

  • Contact

    Het Spectrum
    Boslaan 1
    3134 XC Vlaardingen
    T 010 - 435 66 08 (basisschool)
    T 010 - 460 07 77 (BSO)
    T 06 – 15 96 70 91 (TSO)

    Het Spectrum
    Wilhelminastraat 19
    3134 CR Vlaardingen
    T 010 - 435 42 93

    De Krentenmik
    Hofsingel 74
    3134 VH Vlaardingen
    T 010 - 435 72 32