Contact en openingstijden basisschool

CONTACT

Het Spectrum Basisschool groep 5 t/m 8
Boslaan 1
3134 XC  Vlaardingen
T 010 – 435 66 08 (school)
info@kindcentrumhetspectrum.nl

Het Spectrum Basisschool groep 1 t/m 3/4
Wilhelminastraat 19
3134 CR  Vlaardingen
T 010 – 435 42 93
info@kindcentrumhetspectrum.nl

Administratie
T 010 – 435 66 08
m.kraaijeveld@kindcentrumhetspectrum.nl

DE SCHOOLTIJDEN VAN DE BASISSCHOOL

Groepen 1 t/m 3/4 (Wilhelminastraat)
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag:
08.45 – 12.15 uur
13.30 – 15.30 uur

Woensdag:
08.45 – 12.30 uur

Groepen 5 t/m 8 (Boslaan)
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag:
08.40 – 12.10 uur
13.25 – 15.25 uur

Woensdag:
08.40 – 12.25 uur

De schooldeuren gaan tien minuten van te voren open zodat alle leerlingen tijdig in de groep kunnen zijn.

Directeur:
Mw. Susanne Snoeij
010 4356608
info@kindcentrumhetspectrum.nl

Teamleider 0 – 4 jaar
Mw. Bernadette Bax
010 4357232
krentenmik@kindcentrumhetspectrum.nl 

Teamleider 4 – 13 jaar
Mw. Jolanda Snaauw
010 4356608
010 4354293
s.snaauw@kindcentrumhetspectrum.nl

Interne Begeleiding:
Mw. Joke van Gerven
010 4356608
j.vangerven@kindcentrumhetspectrum.nl

Administratief medewerker:
Mw. Marcole Kraaijeveld
m.kraaijeveld@kindcentrumhetspectrum.nl

Gedragsspecialist:
Mw. Iris Vrancken
i.vrancken@kindcentrumhetspectrum.nl

Onderwijsassistent:
Mw. Jinte Siegers
j.siegers@kindcentrumhetspectrum.nl

 

Leerkrachten

Mw. Miranda Richel (groep 1)
m.richel@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Anje Kadijk (groep 1)
a.kadijk@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Wil Hoogendijk (groep 2)
w.hoogendijk@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Marit Krabbendam (groep 3 en groep 2)
m.krabbendam@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Debora Penning (groep 3, 6 en 7)
d.penning@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Marijke Valstar – Hofland (groep 3/4)
m.valstar@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Edith van Rest (groep 3/4)
e.vanrest@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Anke Brobbel – v. d. Zee (groep 5)
a.brobbel@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Iris Vrancken (groep 5)
i.vrancken@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Barbara de Voogd (groep 6)
b.devoogd@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. José van Linschoten (groep 7)
j.vanlinschoten@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Jacolien Zijderlaan (groep 8)
j.zijderlaan@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Marjolein Mak (groep 8)
m.mak@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Vivian Bras (invalleerkracht)
v.bras@un1ek.nl

 

VAKANTIES EN VRIJE DAGEN klik HIER