Contact en openingstijden basisschool

CONTACT

Het Spectrum Basisschool groep 3 t/m 8
Boslaan 1
3134 XC  Vlaardingen
T 010 – 435 66 08 ( keuze menu Boslaan, onderwijs)
info@kindcentrumhetspectrum.nl

Het Spectrum Basisschool groep 1 t/m 2
Wilhelminastraat 19
3134 CR  Vlaardingen
T 010 – 435 66 08 (keuze menu Wilhelminastraat)
info@kindcentrumhetspectrum.nl

Administratie
T 010 – 435 66 08
m.kraaijeveld@kindcentrumhetspectrum.nl

DE SCHOOLTIJDEN VAN DE BASISSCHOOL

Groepen 1 t/m 2 (Wilhelminastraat)
Maandag t/m vrijdag: 08.45 – 14.15 uur
Van 14.15 – 14.45 uur hebben de leerkrachten pauze. Het is niet mogelijk om op dit tijdstip een afspraak te maken.

Groepen 3 t/m 8 (Boslaan):
Maandag t/m vrijdag: 08.40 – 14.10 uur
Van 14.10 – 14.40 uur hebben de leerkrachten pauze. Het is niet mogelijk om op dit tijdstip een afspraak te maken.

De schooldeuren gaan tien minuten van te voren open zodat alle leerlingen tijdig in de groep kunnen zijn.

 

Directeur:
Dhr. Sjaak Verbree a.i.
010 4356608
info@kindcentrumhetspectrum.nl

Teamleider HEDO (0-4 jaar)
Mw. Jeanette van der Burg
010 4357232
j.vanderburg@un1ek.nl

Teamleider PSZ / BSO
Mw. Janette Abbink
010 4356608
j.abbink@un1ek.nl

Teamleider Onderwijs
Mw. Iris Vrancken
010 4356608
i.vrancken@kindcentrumhetspectrum.nl

Interne Begeleiding:
Mw. Elske Boeser
010 4356608
e.boeser@kindcentrumhetspectrum.nl

Administratief medewerker:
Mw. Marcole Kraaijeveld
m.kraaijeveld@kindcentrumhetspectrum.nl

Gedragsspecialist:
Mw. Iris Vrancken
i.vrancken@kindcentrumhetspectrum.nl

Onderwijsassistent:
Mw. Jinte Siegers
j.siegers@kindcentrumhetspectrum.nl

Onderwijscoach
Mw. Janny Kroeze
j.kroeze@kindcentrumhetspectrum.nl

 

Leerkrachten

Mw. Anje Kadijk (groep 1a)
a.kadijk@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Marijke Valstar (groep 1a)
m.m.valstar@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Edith van Rest (groep 1b)
e.vanrest@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Barbara de Voogd(groep 1b)
b.devoogd@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Miranda Richel (groep 2)
m.richel@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Kelly de Ligt (groep 2)
k.deligt@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Marit Krabbendam (groep 3)
m.krabbendam@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Jinte Siegers (groep 3)
j.siegers@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Inge Noordzij (groep 4)
i.noordzij@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Petra de Haan (groep 4)
p.dehaan@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Floor Petersen (groep 5)
f.petersen@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Debora Penning (groep 6)
d.penning@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Kelly de Ligt (groep 6)
k.deligt@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Renate Vreugdenhil (groep 7)
r.vreugdenhil@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Iris Vrancken (groep 7)
i.vrancken@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Lotte Kooij (groep 8)
l.kooij@kindcentrumhetspectrum.nl

Mw. Iris Vrancken (groep 8)
i.vrancken@kindcentrumhetspectrum.nl

 

VAKANTIES EN VRIJE DAGEN klik HIER